Nyappy Asia

●Dźg od natury!! ^.^●

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-05-18 23:19:17

 Bolek-san

Kai jesteś moim życiem x3

Skąd: serducho Uke *_*
Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 230

SHE

http://img2.ak.crunchyroll.com/i/spire4/05252008/e/9/b/7/e9b77ee1df9a70_full.jpg

Jest tajwańską grupą dziewczęcą , której członkiniami są Selina Jen , Hebe Tien i Ella Chen . Nazwa grupy pochodzi od pierwszych liter imienia. Od czasu wydania pierwszego albumu Girls Dorm (2001), nagrały 12 albumów ze sprzedaży w wysokości ponad 4,5 mln i ustawiły rekordy sprzedaży biletów w każdym ze swoich dwóch tras koncertowych. Grupa działała w siedmiu serialach , zorganizowała dwa różne przedstawienia, i nagrały 10 piosenek do sześciu dramatów jako ścieżki dźwiękowe. SHE poparła ponad 30 firm i produktów, w tym Coca-Cola i World of Warcraft. W dużej mierze dzięki sukcesom SHE inne tajwańskie wytwórnie zaczęły tworzyć własne grupy dziewczęce.


Piosenki:
So Young!
SHE Daybook   
SHE's Crazy Battle Vol. 1   
Travel Along With Me
Selina Loves Beading   
SHE's Crazy Battle vol. 2    
The 3 Spas of Love

Słów kilka od Sakurai-sex:
Jakiś czas temu nałogowo słuchałam tego girlsbandu. Głównie ze względu na piękny głos Elli Chen - którą wyczaiłam w serialu hana kimi.
Do tej pory lubię sobie ich posłuchać, a piosenki, które osobiście polecić mogę to: wo ai ni i what should I do - jest to piosenka właśnie z tajwańskiej wersji hana kimi.


Aoi jesteś moim Bogiem, Kai nałogiem.
G-Dragon podstawą a Minho zabawą.!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl